Upadł wniosek o odwołanie rządu Beaty Szydło

1
224

W polskim parlamencie odbyła się debata nad wnioskiem o wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło. Lider wnioskodawców, Grzegorz Schetyna wygłosił płonne uzasadnienie, wytykając rządowi wszystkie jego grzechy. Gabinet Beaty Szydło wyszedł z sali, aby nie słuchać tych zdań prawdy, o niszczeniu polskiej demokracji, o osamotnieniu Polski w Europie, o zniszczeniu międzynarodowej pozycji Polski.Sejm pewnie już jutro przyjmie ustawy niszczące ostatecznie niezależne sądy, Polska przestanie być krajem demokratycznym.

O ironio! W sumie była to debata nad losem być może odwołanej premier, gdyż dzisiaj zbiera się zakon PiS, aby debatować nad zmianami w rządzie.

Szydło mogła więc retorycznie pytać za co ją chcą odwołać, ale to przecież Jarosław Kaczyński będzie miał decydujący głos w tej sprawie. Sytuacja ta doskonale obrazuje jak bardzo chora jest polska demokracja. Rząd wyszedł, gdyż ten beznadziejny rząd, nawiedzionych palantów nie ma nic do powiedzenia na temat tego, czy przetrwa. Rząd nie ma nic do gadania na temat ministrów, którzy pozostaną na swoich stanowiskach, a którzy odejdą.

Grzegorz Schetyna miał rację, rząd zaczynał jako biało-czerwona druzyna, kończy jako kabaret.

Kabaretem była cała debata, gdyż o tym czy, rząd przetrwa, nie zadecyduje parlament, tylko prawdziwy, chory z nienawiści paranoik, czyli Jarosław Kaczyński. Decyzja podjęta podczas konwentyklu ciała nawet nie partyjnego, tylko zebrania najbliższych współpracowników polskiego dyktatora.  Widzieliśmy dzisiaj premier Szydło zmaltretowaną, zmęczoną. Cały dzień, był kpiną z parlamentaryzmu. Przecież wszyscy wiedzą, że rządem kieruje Jarosław Kaczyński. Rząd PiS to wielki wstyd, wstyd dla Polski. Schetyna mówił, że to Kaczyński powinien być premierem. Lider powinien być premierem. Niech Kaczyński  weźmie odpowiedzialność za to co się dzieje w Polsce.

Wideo: POLITYKA bez RETUSZU

Foto: Money.pl

AJ

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: