W Polsce obchody 8 rocznicy katastrofy smoleńskiej

7
517

 

Patrząc na trwające obchody widzimy, że jest jeszcze jedna ofiara tego wypadku lotniczego, to ofiara, której nie ma na listach zabitych, to zapomniana ofiara. Tą ofiarą jest Polska.  W tej chwili nie ma na to szans, – wiem, – ale w przyszłości trzeba będzie opisać ustalić, może za pomocą wielkiej Narodowej Komisji Śledczej, jak smoleńska katastrofa lotnicza  była narzędziem partyjnej propagandy, jak katastrofę wykorzystywano politycznie.

Obecna władza uruchomiła potężny przemysł propagandy i kłamstwa, podzieliła Polskę, spowodowała, że nie istnieje żadna wspólnota Polaków. Wprowadzone podziały spowodowały, iż Polacy stracili szansę bycia Wspólnotą i nie oszukujmy się, tego nie da się w tej chwili posklejać!

Choć  katastrofa smoleńska  była wielką tragedią, to co stanie się jej symbolem? Nie pomniki szkaradztwa!Jej symbolem będą barierki i paniczna ucieczka obecnie rządzących przed Polakami, chowanie się rządu PiS za policyjnymi kordonami i policyjnymi płotami.  Jednym ze smoleńskich symboli stanie się policyjny mundur wykorzystywany jako sposób na zaprowadzenie politycznej dyktatury!

Katastrofa smoleńska uruchomiła wielki przemysł pisowskiego kłamstwa, religia smoleńska stała się mitem założycielskim pisowskiego państwa.  Państwa opartego na kłamstwie i szkaradnym, podłym oskarżaniu przyzwoitych ludzi. Widzimy dwa symbole tego kłamstwa. Pierwszy to Antoni Macierewicz, a drugi to Jarosław Kaczyński, który trumnę brata uczynił dla siebie trampoliną do nieograniczonej, dyktatorskiej władzy. Miesięcznice i przemówienia lidera PiS stały się przykładem na to, jak nienawiść i dzikie pragnienie zemsty, niszczy człowieka.

Niestety, częścią tego polskiego smoleńskiego kłamstwa stała się znaczna część polskiego Kościoła katolickiego.

Ta rocznica to bardzo smutny dzień, pokazujący jak Polacy przestali być Wspólnotą. Choć i były rzeczy dające szczyptę optymizmu przyszłość. To Obywatele RP, zwykli ludzie, protestując przeciwko smoleńskiemu, pisowskiemu kłamstwu, uniemożliwili PiS polityczne wykorzystywanie miesięcznic!

Dzisiaj wiemy, że nie było żadnego zamachu, jedyne wybuchy, jakie wówczas nastąpiły to wybuchy, w głowach Antoniego Macierewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Jeszcze przez kilka dni Antoni Macierewicz będzie usiłował uczynić z Polonii  „usłużnego smoleńskiego idiotę”.  Kto ma na to ochotę, niech idzie!

Pomnik szkaradztwo odsłonięto, Kaczyński zapowiedział koniec “miesięcznic”, dziękował Macierewiczowi i Rydzykowi.  I na tym można zakończyć.

Foto: “Solidarność” Dolny Śląsk

Andrzej Jarmakowski

7 Komentarze

    • Proponuje nieśmiało tu wiecej nie zagládać ,cała prawde łáczácà polonie można uslyszeć w ścierwomicrophone lub w radyju co ma RYJA tamże po fałszu nie ma śladu nawet gonić go tego fałszu nie trzeba

    • Anno! Gdzie są te kłamstwa, czyżby nie w ustach rydzykowej RM, małego, starego dyktatora, z luksusowym życiem z czasów komuny, tak bardzo chcącego być u władzy, że zorganizował wycieczkę weekendowa do Smoleńska i mimo złej pogody zlecił lądowanie na kartoflisku, zabierając życie tyłu młodym ludziom ? Teraz by zostać uwiecznionym w historii przywłaszcza sobie działania prawie 10 mln Polaków i plecie bzdury? Czyżbyś liczyła na listę kandydatów, ale nie licz, bo szansę na wygraną bez przekrętu nie mają szans! Uważasz, że zgodnie o czym bredził on już wygrał? Widać, że był zbyt mały by pamiętał, jak runęły pomniki Stalina tuż po jego śmierci? Może pamiętasz jak z matki zrobił uczestniczkę PW, a ona tymczasem że strachu ukrywała się w leśniczówce? Przypomnij sobie!

  1. Trudno zgadnąć po co publikuje się trollowanie jakiejś anny, która nie ma nic do powiedzenia prócz swoich kłamstw Made in PIS.

  2. Jarmakowski w przeciwieństwie do ciebie RJW ma jeszcze odrobinę przyzwoitości i puszcza do druku panią Annę.

    • Trudno zgadnąć po co publikuje się trollowanie Jaruna, któremu podoba się trollowanie i zaśmiecanie w ogóle, bo przecież z tego jest znany.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: