Wiem co jem na diecie

0
191
WIEM CO JEM NA DIECIE TVN PIOTR MIZERSKI

 

Co czwarty Polak cierpi na otyłość, a ponad połowa ma nadwagę. W tym nasza prowadząca – Katarzyna Bosacka, która w końcu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć się odchudzać. Jakie diety wybrać i co z aktywnością fizyczną? O wszystkim opowiemy w programie „Wiem, co jem na diecie”. Zapraszamy do ITVN w każdy piątek od 1 września o godzinie 15.15 (CDT – Chicago), 16.15 (EDT – Nowy Jork).

Ponad połowa Polaków zmaga się z nadwagą. Jedna trzecia nie podjęła w ostatnim roku żadnej aktywności fizycznej. Ze zdrowym odżywianiem też nie jest lepiej. Część osób ciągle walczy i chce coś zmienić w swoim życiu, ale często wybiera drogę na skróty. Szybko przekonują się, że diety cud i odchudzające tabletki nie stanowią dobrego rozwiązania. Nie pomagają też mody na poszczególne rodzaje aktywności, na osobistych trenerów, diety pudełkowe i oczyszczające. Magazyny kolorowe i Internet huczą o kolejnych spektakularnych metamorfozach celebrytów. Nic, tylko się załamać: nie stać mnie, nie mam czasu, i tak nie dam rady. Sytuacja jest coraz bardziej niepokojąca. Katarzyna Bosacka doskonale zna te odczucia. Postanowiła wkroczyć do akcji. W tym programie pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i trwale zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Prowadząca weźmie pod lupę wszystkie modne diety i dietetyczne produkty. Udowodni, że aktywność fizyczna nie musi wiązać się z kupnem drogiego karnetu do nowoczesnej siłowni.

Bosacka nie byłaby sobą, gdyby nie przejrzała półek sklepowych i etykietek różnych artykułów spożywczych. Dzięki niej widzowie będą wiedzieli, na co uważać podczas zakupów. Nie zabraknie też prostych przepisów na dietetyczne pyszności. W zespole do zadań specjalnych programu „Wiem, co jem na diecie” oprócz Katarzyny Bosackiej, będą także inni eksperci: dietetyk, lekarz, psycholog i trener.

W pierwszym odcinku nowego programu „Wiem, co jem na diecie” powiemy jak zacząć, czyli jak przygotować się do zdrowej i trwałej utraty kilogramów. Nasza dietetyczka Agata Ziemnicka-Łaska podpowie jak wytrwać w postanowieniu i przeżyć pierwsze tygodnie na diecie. Przyjrzymy się także internetowym ściemom, pokażemy w jaki sposób producenci odchudzających produktów zachęcają nas do zakupu. Wypróbujemy także popularną dietę kopenhaską i udowodnimy, że to nie czasowe diety, a zdrowy styl życia może przybliżyć nas do posiadania wymarzonej sylwetki. Zapraszamy do ITVN!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN STYLE

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: