Wniosek o wotum nieufności wobec rządu

5
198

„W przyszłym tygodniu złożymy wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec rządu premier Beaty Szydło” – poinformował Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. Sławomir Neumann, przewodniczący Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska wyjaśnił podczas konferencji prasowej w Sejmie, że „wniosek o wotum nieufności, związany jest z aktywnością premier Beaty Szydło i ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego na arenie europejskiej”.

Od redakcji: Wniosek jest oczywiście  słuszny, nikt tak nie skompromitował Polski jak rząd Beaty Szydło. Trudno zrozumieć po co, ten beznadziejnie głupi rząd rozpoczął hecę, która była skazana na klęskę. Komentarze ze strony rządu zwalają z nóg. Europa dwóch prędkości staje się faktem i Polska nie ma ani mocy urzędowej, ani moralnej, aby zabronić komuś szybszej integracji.  Kaczyński może tupać, tańczyć, ale nikogo to już nie interesuje.

Foto: SE.pl

wideo: platformawideo

5 Komentarze

  1. To votum nieufności dla rządu ma znaczenie symboliczne. Wiadomo, że opozycja jest bez szans. Zamiast bić pianę należy opracować skuteczny i jasny program w celu pokonania PiS w następnych wyborach. Republikanie też kilka razy “obalali” ACA w czasie prezydentury Obamy, a teraz mają trudności w osiągnięciu wspólnego stanowiska na temat zmiany systemu ochrony zdrowia.

    • Wazne, że odbędzie się debata, niech padną argumenty. Z Trumpcare zobaczymy, to zła ustawa, ale niczego dobrego nie dpodziewam się po KOngresie

      • No tak. Obamacare jest wspaniałe (dla tych co nie korzystają z niego albo dla tych co mają go za darmo). Obamacare jest również chwalone przez pachołków Sorosa (oczywiście są to pochwały odpowiednio opłacone).

  2. Coraz głośniej w Polskich mediach słychać, że liderowi PO -G. Schetynie nie zależy na obalaniu rządu PiS-u. Chce aby PiS rękami Kaczyńskiego usunął peowców popierających Tuska. Petru i Nowoczesna najwyraźniej odpuścili sobie walkę z PiS-em. Tak więc to nie PiS jest silny a opozycja nie ma ochoty do walki.

  3. Piotr bredzi. Nie ma takich głosów w polskich mediach, może w jakiś skrajnie pisowskich gadzinówkach. Opozycja rośnie w siłę.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: