Wojna gangów w spółkach Skarbu Państwa

0
1581

Od początku rządów PiS obserwujemy wiele niepokojących zjawisk. Firmy państwowe zarządzane są coraz gorzej. Obecnie od jakiegoś czasu widzimy, że członkowie Rad Nadzorczych, zatrzymywani są przez agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Widzimy, iż Azoty, firmy, której dotyczyły zatrzymania osiągają marne wyniki ekonomiczne. Skarb Państwa traci na złym zarządzaniu przez ludzi PiS miliardy złotych.

Posłowie PO w trakcie konferencji prasowej w Sejmie domagali się ujawnienia tajnego raportu dotyczącego sytuacji w spółkach Skarbu Państwa. Zwłaszcza, iż minionej nocy dokonano kolejnych zatrzymań.

Spółki Skarbu Państwa stały się udzielnymi księstwami PiS, gdzie dzieją się zadziwiające rzeczy. Ludzie skierowani przez PiS do spółek Skarbu Państwa nie dbają o interes spółek, reprezentują interesy wielu innych grup, akcja CBA pokazuje, że panoszy się korupcja.

Więcej na ten temat w materiale wideo z konferencji prasowej jaka na temat dramatycznej sytuacji w spółkach Skarbu Państwa odbyła się w Sejmie.

Wideo: Platforma News

Foto: Chemia – WNP

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: