Do wygrania w Powerball ponad 700 milionów dolarów

0
285

Przed punktami sprzedającymi losy totolotka widać dzisiaj zwiększone zainteresowanie, często ustawiają się długie kolejki. Marzyciele czyli zdecydowanej większości Ci, którzy zgadzają się zapłacić dodatkowy dobrowolny podatek, wypełniają kupony PowerBall. Do wygrania jest ponad 700 milionów dolarów. To druga najwyższa wygrana w historii amerykańskich loterii. 700 milionów? Co zrobić z taką kasą? Rozmaici doradcy mają swoje propozycje.

Szansa na zgarnięcie puli jest znacznie mniejsza niż to, że wpadniemy pod samochód, lub, że spadnie nam samolot na głowę i wynosi jeden do 292 milionów.  Niewielkie szanse na wygraną rzecz jasna nie zniechęcą nikogo do wypełnienia kuponów i potem nerwowego oczekiwania na wynik losowania.

Przypomnijmy, że najwyższa wygrana w historii gier liczbowych w USA padła w styczniu 2016 roku i wyniosła 1.6 miliarda dolarów. Do rekordu sporo jeszcze brakuje, gdyby jednak okaząło się, że nikt nie trafił, to w przyszłym tygodniu czekać będzie nas prawdziwe szaleństwo i pewnie kolejki przez punktami sprzedającymi losy. Człowiek jest istotą, która uwielbia marzyć, więc czemu choć przez chwilę nie poczuć się wygranym, wybranym przez los. Może ja wygram, a nie parszywy sąsiad, myśli dobie wielu wypełniających kupony.

AJ

Foto: wjtv.com

Wideo; VOA News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: