Zapowiedź kolejnego tygodnia Na Wspólnej

0
69

Franek całą noc uczył się do olimpiady. Przed wyjściem do szkoły jest nieprzytomny. Żeby jakoś funkcjonować, bierze tabletkę kupioną od dilera. Narkotyk stawia go na nogi, ale podczas lekcji WF-u młody Berg traci przytomność. Czy to jedyny skutek zażycia specyfiku? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 2 – 5 października o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Zuza wpada w depresję – nie może sobie wybaczyć, że zabiła człowieka! Kamil próbuje ją pocieszać – przecież winien jest sam Maciek, jego nałóg. Ale Hofferowa cały czas boi się więzienia. Najgorsze, że o wszystkim dowiaduje się Ula…

Tymczasem do Daniela dzwoni Łucja z Irlandii – chce, żeby między nimi było jak dawniej. Brzozowski niezbyt szczerze zapewnia, że on też. Ich rozmowę przerywa Dominika – dziewczyna pyta, czy Daniel dobrze się bawił ostatniej nocy. Chłopak jest bardzo zmieszany. To wszystko obserwuje czujny Smolny. Czy Brzozowski zrezygnuje z podwójnego życia?

Z kolei Robert każe Elżbiecie i Igorowi wyjechać z miasta – grozi im ogromne niebezpieczeństwo! Zamiast tego Nowak przekonuje naczelnego, żeby opublikował newsa – ich gazeta odsłoni kulisy mafijnego układu, który przejmuje warszawskie kamienice. Efekt jest natychmiastowy – idący ulicą Igor zostaje wciągnięty przez jakichś zbirów do samochodu! Co zrobią z nim porywacze? Zachęcamy do oglądania „Na Wspólnej” w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: