Zapowiedź kolejnego tygodnia Na Wspólnej

0
155

Franek całą noc uczył się do olimpiady. Przed wyjściem do szkoły jest nieprzytomny. Żeby jakoś funkcjonować, bierze tabletkę kupioną od dilera. Narkotyk stawia go na nogi, ale podczas lekcji WF-u młody Berg traci przytomność. Czy to jedyny skutek zażycia specyfiku? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 2 – 5 października o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Zuza wpada w depresję – nie może sobie wybaczyć, że zabiła człowieka! Kamil próbuje ją pocieszać – przecież winien jest sam Maciek, jego nałóg. Ale Hofferowa cały czas boi się więzienia. Najgorsze, że o wszystkim dowiaduje się Ula…

Tymczasem do Daniela dzwoni Łucja z Irlandii – chce, żeby między nimi było jak dawniej. Brzozowski niezbyt szczerze zapewnia, że on też. Ich rozmowę przerywa Dominika – dziewczyna pyta, czy Daniel dobrze się bawił ostatniej nocy. Chłopak jest bardzo zmieszany. To wszystko obserwuje czujny Smolny. Czy Brzozowski zrezygnuje z podwójnego życia?

Z kolei Robert każe Elżbiecie i Igorowi wyjechać z miasta – grozi im ogromne niebezpieczeństwo! Zamiast tego Nowak przekonuje naczelnego, żeby opublikował newsa – ich gazeta odsłoni kulisy mafijnego układu, który przejmuje warszawskie kamienice. Efekt jest natychmiastowy – idący ulicą Igor zostaje wciągnięty przez jakichś zbirów do samochodu! Co zrobią z nim porywacze? Zachęcamy do oglądania „Na Wspólnej” w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: