Zapowiedź kolejnego tygodnia Na Wspólnej

0
109
NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL

Marek chce zrobić żonie niespodziankę na rocznicę ślubu. Zaprasza więc Dankę do swojej odnowionej restauracji. Niestety kobieta, zamiast do męża, jedzie do wnuczka. Okazuje się, że w ogóle zapomniała o ich rocznicy. Marek jest bardzo rozczarowany, ale szybko znajduje pocieszycielkę… Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 18 – 21 września o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Synek Moniki i Damiana jest bardzo rozczarowany prezentami urodzinowymi. Chłopczyk marzył o tablecie. W dodatku podczas przejażdżki nowym rowerem przewraca się i dotkliwie rani policzek. Po tym zdarzeniu Kajetan wykłóca się z rodzicami, wyprowadzając ich z równowagi. Dochodzi do tego, że w mieszkaniu Cieślików pojawia się policja. Chwilę później Damian i Monika składają zeznania w związku ze zgłoszeniem o znęcaniu się nad dzieckiem. Tłumaczą policji, że ich syn ma normalny dom, a urazy ciała powstały w skutek upadku na rowerze. Niestety, sprawa Cieślików trafia do sądu rodzinnego. A jeszcze tego samego dnia nachodzi ich z kontrolą pracownik socjalny.

Z kolei Tosia – zamiast do szkoły – jedzie do Lublina, do ukochanego Jaśka. Hofferowie i Kornaccy dopiero po południu orientują się, że dziewczyna uciekła. Zgłaszają natychmiast sprawę na policję, ale ta nie wierzy w trop wskazany przez Ulę. Tymczasem dziewczynka spędza noc na korytarzu, przed drzwiami Jaśka. Rano przychodzi tam mężczyzna, który oznajmia, że jest bratem chłopaka. Zaprasza Tosię do środka, zamyka drzwi na klucz i zaczyna robić jej zdjęcia! Okazuje się, że mężczyzna w Internecie tylko podszywał się pod Jaśka. Dziewczynka jest przerażona.

Po ataku pedofila roztrzęsiona Tosia musi opowiedzieć policyjnemu psychologowi o tym, co zrobił jej mężczyzna. Podczas rozmowy wspiera ją Kornacki. Okazuje się, że w mieszkaniu zboczeńca znaleziono dziecięcą pornografię. Czy tragiczne zdarzenie pozostawi w psychice Tosi trwały ślad? O tym przekonają się Państwo, oglądając kolejne odcinki „Na Wspólnej” w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: