Zapowiedź tygodnia Na Wspólnej

0
145
NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL

Dziś ponowne otwarcie restauracji Marka i Stefana – niestety, Danki nie będzie. PRL-owski klimat okazał się strzałem w dziesiątkę! Pojawiło się mnóstwo gości, a wśród nich kompletnie pijany były chłopak Natalii. Tym razem Marek nie ma dla niego litości! Co zrobi? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 11 – 14 września o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Elżbieta znowu wybiera się do szpitala odwiedzić Marcinkową. Igor jest zły – według niego matka Jakuba to zwykła manipulantka. Marcinkowa zwierza się Eli, że jej syn ostatnio bardzo dziwnie się zachowuje – jakby coś mu groziło. Wracając z odwiedzin Elżbieta widzi, jak idącemu do szpitala Jakubowi zajeżdża drogę jakieś auto. Ze środka wyskakuje dwóch osiłków… Marcinkowa coraz bardziej niepokoi się o syna. Dlaczego chociaż nie zadzwoni? Starsza pani prosi Elżbietę, by poszła do domu byłego męża i sprawdziła, czy coś się stało. Kiedy Ela wchodzi do domu – jej oczom ukazuje się szokujący widok…

Z kolei Tosia od rana rozmawia na czacie z Jaśkiem. Wyznaje Uli, że poznali się przez Internet – nawet go nie widziała, ale zupełnie jej to nie przeszkadza.  Gdy dziewczyna zgadza się na kolejne spotkanie z psychologiem, Kamil ma nadzieję, że problemy się skończą. Tymczasem Tosia dostaje pocztą tajemniczą przesyłkę. Jej korespondencję przypadkowo czyta Kamil, skąd dowiaduje się, że dziewczynka skłamała. Wisiorek dostała od ukochanego Jaśka! Hofferowie są kompletnie zdezorientowani – kim jest nowy adorator?!

Tymczasem nauczyciel Olczak oddaje Frankowi i Olkowi ich prace. Okazuje się, że Berg nie rozwiązał kilku zadań, a w jednym się pomylił. Franek zwierza się Mai, że nie daje już rady. Prosi dziewczynę, aby załatwiła od brata jakiś wspomagacz. Wkrótce nakręcony narkotykami Franek wychodzi na eliminacje do olimpiady matematycznej. Joanna usprawiedliwia jego zachowanie stresem. Czy prawda wyjdzie na jaw? O tym przekonają się Państwo, oglądając kolejne odcinki „Na Wspólnej” w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: