Zapowiedź tygodnia Na Wspólnej

0
122
NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL 2

Tomek spełnia wszystkie zachcianki swojej ciężarnej ukochanej. Anastazja jest wzruszona jego czułością. Po południu dziewczyna zaczyna odczuwać bardzo silne bóle – przestraszeni Ziębowie odwożą ją taksówką do szpitala. Jaką wiadomość usłyszą od lekarza? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 4 – 7 września o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Darek przychodzi do kancelarii po całonocnej imprezie. Agnieszka i Weronika już na niego czekają – Olszewska trzyma w rękach sfałszowany przez Żbika testament. Kiedy Darek dowiaduje się, że padł ofiarą prowokacji, wściekły rzuca się na Agnieszkę. Wkrótce oboje spotykają się u notariusza. Skompromitowany Żbik nie ma wyjścia – zrzeka się udziałów w kancelarii Olszewskiej. Grozi Agnieszce, że bez niego jej kancelaria upadnie. Olszewska zaś wie, że to jeszcze nie koniec upokorzeń Darka na dzisiaj…

Z kolei Stefan nie może wybaczyć Markowi, że przez niego Natalia się zwolniła. Bez niej, ich restauracja nie ma szans na sukces. Zimiński postanawia porozmawiać z Popławską, ale zamiast przeprosić  – zarzuca jej kompletny brak pomysłów na ich lokal. Jak zareaguje Natalia? Następnego dnia Marek znajduje w domu stary gramofon i płyty – od dziś zmieniają styl restauracji. Za namową Natalii będzie królował w niej PRL. Popławska przebiera cały zespół w stroje przodowników pracy – Halince  w ogóle się to nie podoba. Przygotowania przerywa wizyta byłego faceta Natalii , między nim a Zimińskim dochodzi do szarpaniny.

Z kolei Michel wraca do domu – ale tylko po to, żeby zabrać resztę swoich rzeczy. Czy to definitywny koniec jego małżeństwa z Sandrą? Dzień później Sandra czyta Elizie negatywne komentarze na temat jej piosenki.  Wokalistka zaczyna się jej wstydzić. Producent przekonuje dziewczynę, że to hejt, który tylko potwierdza jej rosnącą popularność. Zabiera Sandrę na sesję fotograficzną dla dziennikarzy. Zakłóca ją pijany Michel – oświadcza żonie, że wyjeżdża Polski. Co wybierze Sandra – miłość czy karierę? O tym przekonają się Państwo już wkrótce, oglądając „Na Wspólnej” w ITVN. Zapraszamy!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: