Ziobro wykorzystuje państwo, do prowadzenia swojej prywatnej wojny

0
160

 

Odwołana sędzia Sądu Okręgowego we Wrocławiu zabrała głos, podczas konferencji prasowej. Powiedzmy sobie szczerze. Takich rzeczy nie było nawet w czasach komuny. Nie pamiętam tak jaskrawego wykorzystania instytucji państwa, do załatwiania osobistych porachunków. Zbigniew Ziobro od kilku lat wykorzystuje instytucja państwa do swojej prywatnej wojny z lekarzami, którzy leczyli jego ojca.

Zbigniew Ziobro, typowy narcyz, nie  może pogodzić się z faktem, że jego ojciec zmarł, że spotkało go takie nieszczęście? Przecież musi to być efekt spisku. Dlatego Ziobro o szóstej rano nasyła na lekarzy służby państwa, konfiskuje komputery, lekarzy zakuwa ich w kajdanki.Używa aparatu państwa dla udowodnienia tez, których udowodnić się nie udało. Wszystkie sądy, mnóstwo ekspertyz, na które wydano z kieszeni podatników ogromne pieniądze, nie potwierdziły zarzutów Ziobry.

Skoro sądy nie chcą wydać wyroku pożądanego przez Ziobrę, trzeba zmienić sędziów, poszukać posłusznych sędziów, którzy wydadzą  oczekiwany przez ministra wyrok.

Sytuacja ta pokazuje, co czeka Polaków, po całkowitym podporządkowaniu sądów, władzy politycznej i nie jest istotne, który pisowski bandyta prawny, zyska większy kawałek kołdry. Czy będzie to prezydent, czy Ziobro. Na obu  powinien czekać sąd i więzienie.

Na tym przykładzie widać, czego może oczekiwać obywatel, gdy przyjdzie mu zmierzyć się z aparatem państwa. Sąd nie obroni go przed opresywnym państwem, nawet jeżeli obywatel będzie miał rację.

Ziobro w sposób oczywisty wykorzystuje służby państwa do swojej prywatnej wojny z lekarzami, którzy zetknęli się z jego ojcem i w dobrej wierze nieśli mu pomoc. Przypadek ten pokazuje co czeka polski wymiar sprawiedliwości, gdy ludzie pokroju Ziobry uzyskają tak ogromną władzę.

Likwidacja niezależności sądów powoduje, że Polski nie będzie można już traktować jako państwa demokratycznego. Moim zdaniem musimy podjąć pilne działania, zmierzające do wypowiedzenia przez USA konwencji, o wzajemnym uznawaniu wyroków sądowych.  Wyroki orzekane przez polskie sądy przestaną być wiarygodne, będą jedynie wyrazem woli politycznej obozy rządzącego.

Foto: TVN24

Wideo: POLITYKA bez RETUSZU

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: